HAKKIMIZDA

Firmamız 1959 Yılında İnşaat, oto ve endüstriyel boya başta olmak üzere polyester, camelyaf ve Epoksi satışı ile başlayan Ticari faaliyetini sektör içindeki eksiklikleri ve gelişimleri takip eden yapısı ve  müşteri memnuniyeti odaklı anlayışı ile hizmete devam ettirmektedir.


Bu Anlamda RTV-2 kalıp silikonunda Sektördeki eksikler, ürüne Ulaşım zorlugunun yanı sıra bulunan ürünlerinde fiyat ve kalite olarak yeterli memnuniyeti sağlayamaması 2012 yılında ithalatına ve satışına başlamamızı sağlamıştır.

Siz değerli müşterilemizin yüksek kalite ve uygun fiyatla ürünlere daha kolay ulaşabilmesi amacıyla 2015 yılında kurdumuz AYDIN KOMPOZİT Firmamız ile www.rtv2.com adresinden online satış sistemimizi faaliyete geçirmiş bulunmaktayız.

AYDIN KOMPOZİT olarak Rtv-2 Kalıp Silikonu ve diger ürünlerde fabrika üretimlerine müdahale edilmeden (yağ,dolgu, vs..katılmadan) Orjinal ürünleri satışa sunarak daha profesyonel kalıplar & ürünler elde etmenize yardımcı olmaktan Mutluyuz.

AYDIN KOMPOZİT Olarak Sektörde Gelişen Teknolojiyi yakından takip ederek, İhtiyaç Doğrultusunda ürün yelpazemizi geliştirmeye devam Etmekteyiz.

Siz değerli müşterilemizden gelen yoğun talep ve olumlu geri dönüşler sayesinde sektörün lider Markası olma yolunda  ilk günkü azim ve heyacanımızı kaybetmeden hizmete devam etmekteyiz.


Size daha iyi hizmet etmek, beraberce gelişip büyümek için


Görüşleriniz Bizim için Kıymetlidir.


Mail ile ulaşmak için: bilgi@rtv2.com - aydinkompozit@gmail.com

Facebook'tan ulaşmak için: https://www.facebook.com/KalipSilikonu.rtv2
https://www.facebook.com/kalipsilikonurtv

Twitter'dan ulaşmak için: @AydinKompozit

Whatsapp'tan ulaşmak için: 05352054994

Bizi aramak isterseniz:
0850 305 1709
0332 357 3322
0535 205 4994

Aydın Kompozit Rtv-2 Kalıp Silikonları
Profesyonel Ürünler İçin Size Yeter.

, metrica: